resim
Baymak Klima Servisi

Baymak Klima Montaj, Tamir, Bakım hizmeti veren firmamız sizlere İstanbul Avrupa yakası ve Anadolu yakasında gezici araçları sayesinde 7/24 kesintisiz yerinde hizmet vermektedir.

Baymak klima servisi olarak firmamız Uzman çalışanları ve Profesyonel ekipmanları sayesinde sizlere hakettiğiniz kaliteli hizmeti sunuyor.

Her işte olduğu gibi klima montaj işleminde de uzman olmayan ehliyetsiz kişiler tarafından yapılacak olan işlerde cihazınızda fiziksel ve performans açısından sorunlar meydana gelebilmektedir.

Bu sebeple hangi marka olursa olsun klimanızın montajını mutlaka ustasına yaptırmanız gerekmektedir.

Klima montajı ile birlikte klima söküm olayı da oldukça ciddiyet ve teferruat gerektiren bir işlemdir.

Usulüne uygun olarak sökümü gerçekleştirilmeyen klima cihazlarında gaz kaybı yaşanmakta ve buda ekstra maliyete sebep olmaktadır.

resim

Baymak klima montajı nasıl yapılmalı ?

* Klima montaj işlemi gerçekleştirilmeden önce klimanın kurulacağı mekânın iyice incelenmesi ve klima cihazının en verimli şekilde çalışacağı yerin tespit edilmesi gerekmektedir. Klimanın kapasitesine göre değişebilse de bakır boru mesafesinin iç ve dış ünite arasında minimum 3 metre olması gerekmektedir. Klima içerisinde bulunan gazın dolaşımının kolay olması ve depolanması açısından bu oldukça önemlidir. Çok kısa mesafeye kurulan bakır boru sisteminin yanı sıra çok uzun mesafede bulunan dış ünite de sıkıntı yaratabilmekte klimanın ömrünü azaltmakta ve motorun bozulmasına sebebiyet vermektedir.

* Klima montajı aşamasında dikkat edilecek hususlar

* Klimanın takılacağı mekâna göre kapasitesi belirlenmeli ve ona göre bir klima tercih edilmeli.

* Ortama en uygun yere montaj edilmeli.

* Klima iç ünitesinin su gideri hesaplanarak terazili bir şekilde monte edilmesi.

* Montaj sonrasında soğutucu akışkanın gaz kontrolü yapılmalı eksikse ilave edilmelidir.Klimanızda bulunan soğutucu akışkanın ( klima gazı ) eksik veya fazla olması klimanızın verimsiz çalışmasını sağlayacağı gibi aşırı enerji tüketiminede sebebiyet verebilmektedir.


Profesyonel kadro

Uzman servis ekibimiz ve profesyonel çözümlerimiz ile hizmetinizdeyiz.

Uygun Ödeme

Ekonomik Fiyatlarıyla Kredi kartlarına taksit imkanı

7/24 Destek

7 Gün 24 Saat Hız Odaklı Servis


Baymak kombi servisi olarak verdiğimiz hizmette , ilk önce evinize yada ofisinize gelir, kombinizin arızasını tespit eder ve sizi bilgilendiririz. Sizin vereceğiniz onarım yada bakım kararından sonra garantili Baymak Kombi orjinal yedek parçaları kullanarak cihazınızın onarımı en uygun fiyatlar ile garantili olarak tamir yada bakım yaparız.

Baymak Kombi Servisi

Baymak kombi cihazlarınız, konusunda uzman baymak kombi servisi konusunda sürekli eğitim alan personelimiz tarafından onarım , bakım ve ilk kurulum işlemleri yapılır. Uygun fiyatlar , orjinal yedek parça ve garantili hizmet