resim
HAKKIMIZDA

Baymak Servis olarak kurulduğumuz yıldan bu yana sizlere en iyi hizmeti en kısa sürede vermeyi kendimize ilke edinmiş bir yapı içerisinde hareket ediyoruz . Baymak markalı cihazlarınızın servis güvencesiyle tamiratını, bakımını gerçekleştiriyoruz .

Baymak çağrı merkezimiz tüm gün sizlerin arıza taleplerinizi dinlemekte ve Baymak Kombi, Baymak klima, Baymak Hidrofor, kazan ve blürör tamiratı noktasında size en yakın gezici servislerimizi yönlendirmektedir .

Eray Teknik Servis Alanında Uzman kadromuzla Baymak Teknik Servis olarak sizlere yıllardır kusursuz hizmet gücünü en makul koşullarda en kısa sürede sunuyoruz .

Hemen sizde bu etkin iletişim gücünden yaralanmak ve Baymak markalı nızın arza giderimini gerçekleştirmek istiyorsanız 444 2 573 ' yi arayın Bizler tüketici haklarına önem veren işine ve meslegine sayğılı yaptığı işin arkasında duran ilgili kurum ve kuruluşlara kayıtlı ciddi bir kuruluşuz.

Eray Teknik Servis BAYMAK ürünlerine servis hizmeti sunmaktadır.

Firmamız tarafından sunulan bütün hizmetler GARANTİ kapsamı içerisindedir.


Profesyonel kadro

Uzman servis ekibimiz ve profesyonel çözümlerimiz ile hizmetinizdeyiz.

Uygun Ödeme

Ekonomik Fiyatlarıyla Kredi kartlarına taksit imkanı

7/24 Destek

7 Gün 24 Saat Hız Odaklı Servis


Baymak kombi servisi olarak verdiğimiz hizmette , ilk önce evinize yada ofisinize gelir, kombinizin arızasını tespit eder ve sizi bilgilendiririz. Sizin vereceğiniz onarım yada bakım kararından sonra garantili Baymak Kombi orjinal yedek parçaları kullanarak cihazınızın onarımı en uygun fiyatlar ile garantili olarak tamir yada bakım yaparız.

Baymak Kombi Servisi

Baymak kombi cihazlarınız, konusunda uzman baymak kombi servisi konusunda sürekli eğitim alan personelimiz tarafından onarım , bakım ve ilk kurulum işlemleri yapılır. Uygun fiyatlar , orjinal yedek parça ve garantili hizmet