resim
Baymak Servis Hizmet Bölgeleri

Baymak Kombi Servisi

Tüm İstanbul genelinde hizmet veren Eray Teknik Servis, Baymak kombi servisi başta olmak üzere, tüm baymak ürünlerinde size teknik servis hizmeti vermektedir.

Hidrofor, Klima, Kombi, Brülör ve Kazanlarınız için, garantili veya garanti dışı işlemleriniz de, servisimizin güvencesinde garantili olarak ( Bir Yıl ) tamir ve bakım hizmeti verilmektedir.

Uygun fiyat ve orjinal yedek parça kullanılarak yapılan baymak servis işleminiz de 20 yılı aşan bilgi ve tecrübeyi siz değerli müşterilerimize sunuyoruz.Profesyonel kadro

Uzman servis ekibimiz ve profesyonel çözümlerimiz ile hizmetinizdeyiz.

Uygun Ödeme

Ekonomik Fiyatlarıyla Kredi kartlarına taksit imkanı

7/24 Destek

7 Gün 24 Saat Hız Odaklı Servis


Baymak kombi servisi olarak verdiğimiz hizmette , ilk önce evinize yada ofisinize gelir, kombinizin arızasını tespit eder ve sizi bilgilendiririz. Sizin vereceğiniz onarım yada bakım kararından sonra garantili Baymak Kombi orjinal yedek parçaları kullanarak cihazınızın onarımı en uygun fiyatlar ile garantili olarak tamir yada bakım yaparız.

Baymak Kombi Servisi

Baymak kombi cihazlarınız, konusunda uzman baymak kombi servisi konusunda sürekli eğitim alan personelimiz tarafından onarım , bakım ve ilk kurulum işlemleri yapılır. Uygun fiyatlar , orjinal yedek parça ve garantili hizmet